Oficjalne aprobaty

Jakość olejów silnikowych często oceniana jest na podstawie oficjalnych aprobat producentów samochodów. Holenderska rafineria która odpowiada za 100% naszej produkcji posiada najbardziej zaawansowane formulacje które spełniają wszystkie najnowsze wymogi producentów aut. Wszystkie informacje odnośnie oficjalnych aprobat dostępne są na żądanie ( contact@pmo-lubricants.com)

Kontrola Jakości

Nasza rafineria posiada najnowsze certyfikaty jakościowe ( ISO-9001-2015,ISO 14001-2015, OHSAS 18001-2007). Jako jedna z kilku rafinerii poddaje ona 3 krotnie testom olej który trafia do konsumenta.
Pierwsza kontrola: Podczas dostawy olejów bazowych oraz uszlachetniaczy
Druga kontrola : Po procesie ”blendowania” czyli łączenia wszystkich komponentów .
Trzecia kontrola: Po nalaniu gotowego produktu w opakowania .
Daje nam to 100% że wszystkie nasze produkty będą za każdym razem spełniać najwyższe światowe standardy. Jest to też jeden z wymogów jaki producenci samochodów wymagają w celu uzyskania oficjalnych aprobat.

Professional Pressure Additives

Wszystkie nasze oleje silnikowe posiadają specjalnie wyselekcjonowaną mieszankę uszlachetniaczy mająca na celu między innymi przeciwdziałaniu zużywania się elementów silnika. Specjalnie zaprojektowane na potrzeby olejów PMO Ditiofosforan cynku znacząco zwiększa stabilność termooksydacyjna względem konkurencyjnych marek. A zmiany struktur związków chemicznych stanowiących kompozycję olejową, pod  wpływem temperatury, kontaktu z tlenem atmosferycznym są główną przyczyną pogorszenia właściwości eksploatacyjnych oleju. Przejawia się to między innymi zmianami lepkości, wzrostem liczby kwasowej oleju, powodującej korozję, czy też wydzielaniem się szlamów i osadów.
Specjalne wyselekcjownowane dodatki Professional Pressure Additives powodują obniżenie odporności na utlenianie kompozycji smarowych a co za tym idzie na dużo lepszą ochronę silnika.

Zastosowanie specjalnie wyselekcjonowanych dodatków “Professional Pressure Additives” wraz z dtiofosforanem cynku.

Certyfikowane komponenty

Wszystkie oleje bazowe oraz uszlachetniacze wykorzystywane do produkcji naszych produktów pochodzą wyłącznie od certyfikowanych dostawców tzn ”Big Four” są to najwięksi światowi producenci baz olejowych oraz uszlachetniaczy. Żaden z naszych produktów nie posiada baz pochodzących od niecertyfikowanych dostawców lub pochodzących z recyklingu.

Oleje silnikowe PMO